Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Állvány ami megtart 6D-t &...

Állvány ami megtart 6D-t & 70-200 F4L IS-t és nem csillagászati összegű?

Figyelt kérdés
Fotós állványt szeretnék. Legyen legalább 170 cm magasság. 100E-nél többet nem szeretnék rá költeni.
2023. szept. 26. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Vanguard táján nézelődnék. A súly a fejtől függ.
2023. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fejjel együtt legyen max 100ezer vagy csak maga az állvány? Azért kérdem mert egy jobb gömbfej is simán benne van 40-50 ezerben.
2023. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez ugyan egy kicsit több, de szerintem megéri a felárat.

Nagyon strapabíró szénszálas állvány gömbfejjel, jópár évig ki fog szolgálni.

2023. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Az?
2023. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs link lemaradt tényleg :D

[link]

2023. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5-ös ez fullos? Tehát nem kell hozzá még extra gömbfej? Köszönöm az eddigi segítséget.
2023. szept. 26. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 Idézem a linkelt állvány nevét (lóbetűkkel az oldal tetején): "állvány [...] gömbfejjel"

Tényleg ennyire nehéz?

Hogyan tudsz egy fényképezőgépet kezelni ha még ez sem megy?

2023. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 persze, hát oda van írva a nevébe hogy GÖMBFEJJEL.
2023. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést feltettem külföldi oldalon is (ahol fél milliós állvány + gömbfej kombókat ajánlgattak, ami nekem hobbi célra írdatlan drága). Azt a tanácsot kaptam, hogy muszáj lesz sokat áldozni egy gömbfejre. Amiket javasoltak reális áron azokat pont nem lehet itthon kapni. Ezért is kérdeztem, hogy #5-ös javaslata fullos-e és nem kell még külön áldozni rá? Felesleges volt a sértegetés...
2023. szept. 26. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, mindez attól függ, hogy mekkorák az igényeid. A megtartandó felszerelés súlyát tudod, tehát minimum olyan gömbfej kell, ami specifikáció szerint meg tud annyit tartani. Hogy a valóságban is megtartja-e az egy másik kérdés. Persze lehet biztosra is menni és extrém módon túlméterezni, de akkor az tényleg egy vagyon lesz már.
2023. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!