Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Belső ház lakója vagyok. A...

Belső ház lakója vagyok. A szomszédom kamerákat helyezett ki amihez nem járultam hozzá Roppantúl zavar. Minden lépésem, mozdulatot lát. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
adatvédelmi hatóságnál kell feljelenteni
2023. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

"adatvédelmi hatóságnál kell feljelenteni"

Előtte szólni neki az aggályodról. Aztán írásban értesíteni.

2023. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Mit jelent, hogy belső ház? Nem kötekszem, tényleg nem tudom, mit jelent.


A kamerákról:

Első körben kérnék az összes kameráról képet, hogy lássam, mit lát a kamera. Mert pl. nekem is van egy kamerám, a szomszéd azt hitte, őt figyeli, aztán áthívtam, megmutattam neki, az a hely, ahol ő mászkál, teljesen kívülesik, és max, ha kiabál, akkor rögziti a hangot, de látni akkor sem látja. Kipróbáltuk, együtt mentünk oda az ő területére, normálisan beszélgettünk, aztán szándékosan kiabáltunk párat. Visszamentunk, lejátszottam neki, hogy pl a beszélgetés nincs is, és a kiabálásnál is csak foszlányokban veszi a hangot. Azóta szent a béke, sőt, ő is vett egy ilyen kamerát, mert a betörők ellen viszont jó.

Nem tudom, ez hogy működik nálatok.

2023. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Milyen tipusu kamerat vettel?:)
2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttad, hogy pontosan mit lát a kamera vagy csak te gondolod? A kamera csak olyan területekre láthat rá, ami az ő tulajdonába tartozik, illetve csak az ő saját területeire. Az pl. nem láthat rá a te kertedre, kapudra, nem rögzíthet semmi olyat, amin te akármikor is látható vagy, stb. Rendőrségen tudsz bejelentést tenni.
2023. okt. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látszok rajta.Minden hazamenetelkor, ha beszélgetek a közös kapu előtt, illetve a járdát is veszi és egy részt az utcából.
2023. okt. 4. 06:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Na azt akkor megszívta.
2023. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

1-es vagyok.

Nem szeretek az ilyen kamerás kérdésekhez válaszolni mert a sok idióta mindig belenyomja a pirosat.

De tessék itt a jogi része:

[link]

Ugrott a bírság a kamerásnak.

Nincsen joga sem téged, a telked, sem az utcát megfigyelni.

Jelentsd fel!

Ennyi.


Ebbe is nyomjátok a pirosat majmok!

Sőt kérjétek meg az oldal fejlesztőit hogy oldják meg hogy dupla pirosat is lehessen nyomni!

2023. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Nem szeretek az ilyen kamerás kérdésekhez válaszolni mert a sok idióta mindig belenyomja a pirosat"


Akkor mi lesz, valakit érdekel ez a gyerekes játék?

Attól eltekintve, hogy lehetnek emberek, akik inkább elkerülik ezt a portált, mert megalázónak érezzük, hogy hülyegyerekek osztályoznak minket. Tudom, mert egyik oka volt, hogy én is többször, évekig kerültem az oldalt.

Ezáltal tudástól, tapasztalatok megosztásától eshet el a portál, de ez nem számít nekik.

2023. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
pár ezer Forintot ruházz be egy lézeres pointerre, azzal világíts a kamera optikájába, azt nagyon nem szereti, jó eséllyel tönkremegy.
2023. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!