Egy canon eos R6 kamerát lehet úgy tölteni, hogy az USB-C lyukba bedugom a USB-C-s telefontőltőt, azt pedig konektorba teszem?

Figyelt kérdés
Nem igazán tűnik úgy, mintha töltene....
2023. okt. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kb. egymillas kamerarol beszelunk. Nincs meg a leirasa?


Amugy igen, USB-C-n is toltheto.

2023. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahol megvan :). Azért írtam ki a kérdést, mert nem tölt, és ahogy nézem lehet, hogy valami speciális zsinór kell hozzá? Gondoltam megkérdezem itt.
2023. okt. 7. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell speci zsinor, de azt el tudom kepzelni hogy nem megy akarmilyen toltovel. Az LP-E6 akkut viszont nem lehet igy tolteni, csak a litiumos LP-E6N-t es LP-E6-NH-t.
2023. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Spéci zsinór (PD-E1) kell hozzá.

És ezekkel az akkukkal működik: LP-E6N / LP-E6NH. A sima LP-E6 nem tölthető így.

2023. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lpe6 akksim van, megnéztem. Vagyis van az is, de nem azzal próbálom tölteni :). Ezt én is megtaláltam, de máshol azt írták, hogy lehet olyan zsinórral is tölteni, ami nem ilyen drága canonos, csak PDnek kell lennie. Ez nem tudom mondjuk micsoda.
2023. okt. 7. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Power Delivery.

Komolyabb töltők tudják csak ezt a szabványt. Egy mezei telefontöltő nem tudja.

2023. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!