Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Budapest környékén autós...

Budapest környékén autós fotós helyszínek őszre?

Figyelt kérdés
Valami erdős/lombos utat keresek, ahol szép őszi képeket tudnék készíteni az autómról. Nyilván valami eldugottabb hely ahol nem járnak gyakran autók és nem zavarok vele senkit. Nekem a népsziget jutott eszembe vagy a Budai hegyek útjai, ott viszont a szebb sétányokba általában nem lehet autóval behajtani. Tudtok nekem adni ötleteket?
2023. okt. 26. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
greenbox
2023. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 menta34 ***** válasza:
Google maps, streetview ... te tudod mi kell, de így egyszerűbb jó helyet keresni :)
2023. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze ez eddig rendben van, viszont több helyről csak régebbi felvételek vannak fent, azóta simán lezárhatták az utakat a gépjárműforgalom elől (főleg az ilyen erdős kirándulóhelyeken), illetve ha pont egy 5 éves téli kép van ott, abból nehéz arra következtetni most ősszel mégis hogy nézhet ki a hely, milyen sűrűn járna arra autók, stb. Ezért szerettem volna inkább tapasztalatokat hallani.
2023. okt. 27. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!