Canonosok, vagy akár nem canonosok, melyiket választanátok inkább, ha a dzsinn megjelenne, és ingyen a tied lehetne a kettőből az egyik :)?

Figyelt kérdés

28-70 f2.0, vagy 24-105 f2.8?



Ne azt nézzük, hogy huehueheueheue az egyiket eladjuk drágábban, megvesszük az olcsóbbat a különbözetet meg eltesszük, vagy az egészet másra költjük. Tegyük fel a kettő ugyanannyit ér


nov. 18. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
24-105 a nagyobb zoom-tartomány miatt, én azt szeretem.
nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Mindegy.

Úgyis van még 2 kiváncságom, majd kérek egy normáliy Nikon vázat meg obit.

nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 és ha van már egy 80-200-as 2.8-as objektíved, tehát le van fedve az extra távolság?
nov. 18. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt kérném. Bár elsőre csábítónak tűnik a második, de tudom melyik ez az objektív (igaz, élőben még nem láttam) és nem hiszem, hogy szeretném. Nagyon nagy és valószínűleg nem lenne vele olyan kényelmes fotózni (számomra) és szívesebben nyúlnék inkább egy másikhoz helyette. Ha lenne egy ilyenem, akkor úgyis csak eladnám és vennék belőle 2, de lehet 3 másikat.

Ha egyforma lenne a méretük is, akkor viszont lehet ezt kérném, mert nekem zoom objektívből nincs fix fényerősöm, szóval nem lenne rossz egy olyan, ami ekkora tartományt átfog, csak nem ekkora méretben.

Röviden: elsőt kérném, hol van az a dzsinn, aki ilyet hozna? :D

nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 hát, sajnos nekem se jött még :D. Viszont mivel már van egy régi EF 24-70em,úgy döntöttem hogy inkább egy EF 85 mm 1.2 ii-ben gondolkodom. Brutál a bokehja, a 2.0-hoz képest is.
nov. 27. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is jól hangzik, azt is hozhatja a dzsinn :D
nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, ehhez már nem kell dzsinn, ezt össze tudom spórolni magamnak, meglepő módon nincs olyan vészes árban. Jön is velem esküvőre következő szezonban, abból meg talán valami normálzoom upgradet is összehozok. Bár lehet másra fog menni. Majd meglátjuk.
nov. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!