Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GoPro Hero 10 vagy DJI Osmo...

GoPro Hero 10 vagy DJI Osmo Action 3?

Figyelt kérdés

Két eszköz között vacillálok. Néztem videókat róluk. Azelőtt azt mondtam volna, hogy csak is a GoPro.. Mert ugye hát az mégiscsak GoPro. Vagy mégsem minden a név?? De most eléggé bizonytalan vagyok mert a DJI-ről is jó véleményeket láttam. Meg elméletileg ebben az árban az Action 3 többet nyújt (kiegészítők, aksik stb..) Nagyon nagyon extrém dolgokra nem használnám. Szerintetek melyik érné meg jobban? Tapasztalatok esetleg?

A válaszokat meg előre is köszönöm! :)



nov. 18. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább Action 4.

Nagyon leveri a GoPro 12. Sokkal nagyobb a szenzora (jobb videők kevesebb fényviszonynál) rengeteg újítás van benne a 3 hoz képest. (horizont fixálás, jobb stabilizáció stb)

A GoProknak kiemelten gyakori meghibásodásaik vannak és a support nem túl támogató.

Sokszor hallottam hogy a DJI akciókamerák nehezebbek, de csak mert több anyag van bennük.

Plusz az új GoPro 12 tovább bírja töltöttségben mint a 11. Aham. Mert kivették belőle a GPS-t gratula.

A DJI tovább bírja.

nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!