Mlrblnt kérdése:

Sencor 3cam 4k04wr kamera miért nem rögzít 15 percnél többet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sürgős segítségeteket kérném. Szóval van egy "sencor 3cam 4k04wr" akciókamerám és amikor akármit elkezdenék vele videózni, meg is teszi, csak az a baj, hogy amit felveszek 15 perces részekre bontja és kihagy belőle dolgokat. Múlthéten 37 percen àt vettem vele, majd mikor visszanéztem, lett egy 15 perces és egy 14 perces felvétel. Gondoltam biztos a beállításaiban van valami elállítva, de a menüben sehol nem esik szó maximális rögzítési korlátról, se semmi hasonlóról. Neten sem találtam semmit, háha valaki itt tud segíteni. A segítséget előre is köszönöm. <3



#korlát #Sencor #4k 04wr
dec. 10. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mekkora egy 15 perces felvétel mérete és milyen fájlrendszert használsz a memóriakártyán?
dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!