Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A milc fényképezőgépeknek is...

A milc fényképezőgépeknek is van halála?

Figyelt kérdés
Már jó ideje mondogatják,hogy a milc gépek tükör nélküli gépek és,hogy nincs ami tönkre menjen bennük mint egy dslr fényképezőgépbe.Most akkor a milcek sose mennek tönkre ilyen téren?Én most vettem egy canon eos 7D gépet tudom nem mai cucc de alap gépemről előrelépés és jó árban volt és olyan 16500expo van benne a zár elméletileg 150000-ret bír egy két tesztoldal szerint a kategóriájához képest kevés a 150000 igaz lehet sose csinálok vele annyi képet,hogy közel kerüljek az elméleti 150000 zár használathoz bár ugye párszor live viewezik az ember vagy ilyesmi.

dec. 18. 03:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy véges a zárszerkezet élettartama. Az igaz, hogy a tükör hiánya miatt kevesebb a meghibásodási lehetőség, de ez nettó marketing hazugság, hogy a MILC nem tud tönkremenni.
dec. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:
11%

@1: Szerintem nem marketing hazugság, tekintve, hogy ezzel semelyik gyártó nem marketinggel.


Vannak milc-ek, ahol már nincs mechanikus zár sem, de attól még egy elektronikai kütyü, szóval előbb-utóbb tönkremegy.

dec. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2/


De akkor kisebb kockázattal eldobós mint egy dslr nem?

dec. 18. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
A kevesebb mozgó alkatrész miatt kevesebb mechanikai hibára van lehetőség. Ugyanakkor a tükrös optika hiánya miatt a kijelzőnek folyamatosan működnie kell, szóval ez a része jobban igénybe van véve.
dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem el leszek egy darabig az EOS 7D vel mondjuk nem hajtom túl a mások gépem se volt túl hajtva.Régebben nézegettem a milceket csak ugye oda új objektív park kéne.
dec. 18. 11:13
 6/10 Mojjo ***** válasza:
@5: Vagy csak simán egy darab átalakító.
dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6/


És átalakítóval normálisan teljesítenének az objektívek?Meg kérdés a 7D azért nem az alsó kategória kétszáz körül meg milcben szerintem még alsó kategóriások ha vannak.Én meg pont azért váltottam erre mert jó áron mindenben gyorsabb meg többet tud mint ami volt.

dec. 18. 13:14
 8/10 Mojjo ***** válasza:
@7: Igen, normálisan. De felesleges lecserélned a DSLR-t, ha elégedett vagy vele.
dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/


Isten igazán még most vettem vagy 2 hete még nem sokat volt szerencsém használni de nagyon bejön az előző is jó volt de ez végre tudja azt amit szerettem volna egy ideje.

dec. 18. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én haverom átalakítója nem működik jól, és szerinte sok ilyen bejegyzés van a neten.
dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!