Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen akciókamerát vegyek ha...

Milyen akciókamerát vegyek ha most akarok ezzel megismerkedni es maximum 1080p lenne a cél ?

Figyelt kérdés

Szóval nézelődtem neten de a kiskáoszból őskáosz lett a fejemben hogy nekem most mire is van szükségem !


Kifejezetten árszint így nincs megadva nyilván örülnék ha 80 alatt meguszható lenne de ha nem hát nem . Az elvárás annyi hogy egy viszonylag használható felvétel legyen ( egy kutyát egy süntől meg tudjak különböztetni rajta ) FullHd felbontás nem tudom hogy van e szükségem 60 fps-re . Ezek csak magam szórakoztatására készült felvételek lennének nem akarom senkinek mutogatni kirakni valahova stb .


Amiken használnám :

Auton tappancsal ha valami olyasmi rendezvényen vagyok .

Motoron ha túrázok felvenni részleteket az útból .

Rolleren ha haverokkal végigmegyünk verőcén legyen már valami kis videó róla

Ha párommal nyaralunk és ott hülyéskedünk stb fel lehessen venni .



Na és itt vagyok bajba hogy nekem mire van szükségem . Elöször is le szeretném szögezni hogy tök hülye vagyok ehez minden beállításhoz és mindenhez , szóval valami felhasználó barát dolog kéne . A vízállóság szempont mert ha elkap motoron az eső nem biztos hogy azonnal le tudom venni . ha elejtem se haljon már meg mit tudom en épp szánkoztunk most télen és tök fasza lett volna felvenni de ha kiesik a kezemből ne akkorjon azonnal meghalni .


Amire én gondoltam az egy gopro hero 7 használtan ( ilyen 70-80 körül látom őket neten ) attól félek csak hogy nagyon nem mai darabok nem tudom menyire birják még gondolom másnál is kapták a strapát .

Vagy menjek be a media marktba es vegyek gopro hero 10-et 140-ért de ezt sokkalom probálkozásra .

Vagy ugyan ugy valami random 50-60 ezres sjcamot hozzak el ujonann és biztosan nem fürdök be a használt vásárlással és arra amire nekem kell jó lesz az ?


Bocsi hogy hosszú lett csak tényleg őskáosz lett a fejemben :D



dec. 26. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

"Amire én gondoltam az egy gopro hero 7 használtan ( ilyen 70-80 körül látom őket neten ) attól félek csak hogy nagyon nem mai darabok nem tudom menyire birják még gondolom másnál is kapták a strapát"

Miért lenne bármi bajuk? Ha vigyáznak rá, akkor semmi baja nincs. Maximum új akkumulátor kell bele, de az enyém még a gyárival is jól bírja.

dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!