Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik IP kamerának a legjobb...

Melyik IP kamerának a legjobb az emberi mozgást érzékelő funkciója? és persze rögzíti is a mozgást...

Figyelt kérdés
max 30 000 HUF árban
dec. 29. 21:15
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Nem emberi mozgást, hanem emberi alakot érzékelő funkciója.

Külön lehet mozgásérzékelést és/vagy ember és/vagy gépjármű érzékelést bekapcsolni.

A Dahua almárkája az IMOU kiváló választás lehet.

Nagy gyártó olcsóbb kategóriás terméke, de mivel a Dahuánál elég sok van fordítva szoftverfejlesztésre, így a kistesó sem panaszkodhat szoftveresen.

A Dahua DVR lejátszó és egyéb kezelőszoftverekbe is integrálható, nem csak az imou applikációba, viszont a saját appja sem rossz és visszafelé is igaz, Dahua kamerák is integrálhatók az IMOU appba.

Jól működnek az általad említett funkciói.

Például az Imou Cruiser2 5MP, de ha fix kell akkor a Bullet 2 vagy 3.

dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez elég jó

[link]

dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Nem rossz a Foscam sem egyébként, én idáig sok Foscamot használtam. FI9828P, FI9928P, FI9900EP, FI9804W, FI9903, FI9926P és sorolhatnám..

Nem rosszak, tudom őket is ajánlani, az évek során fejlődtek ők is.

Engem csak az tántorított el, szoftveresen szépen elmaradt a böngészők támogatás.

Nyilván a Foscam VMS-el mindent tudsz állítani, így nem jelent problémát, másrészt a kapura néző forgós zoomos FI9928P V2 meg kimúlt 5 év elteltével.

Őt cseréltem le erre az IMOU-ra, de ezen felül van még két rendes Dahua kamerám is, meg még egy Foscam is üzemel.

Sajnos őt már nem tudom betenni minden közös platformra a többivel.

dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!