Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Készülök venni egy Rollei 9S...

Készülök venni egy Rollei 9S plusz akciós kamerát. Ezen van 240 f/s-os felvételi lehetőség is. Meg lehet azt csinálni, hogy nem csak lassítva, de akár képkockánként is vissza lehet nézni egy - a valóságban gyors- mozdulatot?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom köszönettel akiknek van akció/sport kamerája és értenek hozzá.

jan. 2. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az adott lejátszótól függ. Én "kockázásra" egy régi lejátszót használok, az AVS DVD Playert, ahol a vezérlő felületen kint van az előrekocka, hátrakocka, gyors előre/hátra, satöbbi. Nyilván van más lejátszó is, ami kockázni képes.
jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen kamerával készült a felvétel, mert a lejátszó a lényeg. Telefonra van olyan app amivel kockánként lehet ide-oda léptetni.

A VLC program is tud kockázni, bár azt hiszem csak előrefelé.

jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-hez.

Köszi. Nekem is van egy Sony dvd,hdd felvevőm/lejátszóm csak aggályos,hogy régimódi analóg bemenetek vannak (RCA,s-video,Scart). Hogyan tudom a sportkamera kimenetét rátenni.

jan. 2. 10:12
 4/5 A kérdező kommentje:

#2-höz.

Köszi.

A telefonnal jó eséllyel össze tudom kötni a kamerát majd,ha már megvettem.

Tudnál ajánlani valamilyen androidos app-ot a kikockázásra?

jan. 2. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem is van egy Sony dvd,hdd felvevőm/lejátszóm csak aggályos,hogy régimódi analóg bemenetek vannak (RCA,s-video,Scart). Hogyan tudom a sportkamera kimenetét rátenni."

Ja! Van némi félreértés. Letöltöttem az említett AVS DVD Playert, ami egy exe fájl, elindítottam, telepítette magát, ez nem egy külön krumpli, analóg bemenetekkel, hanem a windows bal oldalán a programokból indítandó. :) Szokásos video fájlokat, avi, stb kezeli, hát amit nem, azt át kell alakítani. De persze dvd lemezeket is lejátszik.

jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!