Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik digitális fényképezőgép...

Melyik digitális fényképezőgépet válasszam?

Figyelt kérdés

Most készülök az első digitális fényképezőgépemet megvenni hobbi szintre.

Egy olyat keresek, ami bulin/rendezvényeken is jól teljesít, viszont olcsó.

Nem szeretnék feleslegesen kiadni 50 ezreket, amikor csak baráti társaságokban fogom valószínűleg használni.

Tud valaki ajánlani ilyet ami megéri?



febr. 12. 19:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

ne viccelj, 50 ezerért tudod mit kapsz?


akartam ajánlani olyan középútnak a Sony A6300-6400-et, na de az is párszázezer. és ne feledjük, buliban baromi nehéz jó képeket csinálni, mivel nincs fény. azaz sokkal komolyabb objektív kell.

szóval fura ez az elképzelés, hogy "csak", mert leírod a legnagyobb kihívást :) ilyen helyekre full frame és 1.2-es gépeket szoktak venni, azaz 1,5 millától.

febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Mojjo ***** válasza:
100%
Hű. Igen, nagyon elnézted az árakat, az "50 ezrek" az olyan jelentéktelen kis összeg ilyen felszerelésnél, hogy nemhogy nagyítóval, de még mikroszkóppal sem látható. Telefon. Kár mást erőltetni, ha nem gurítasz még nagyon-nagyon sokkal több pénzt mellé.
febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Uhhh tényleg ennyire elnéztem volna az árakat?

[link]

Ilyesmikre gondoltam, ezek milyen árban vannak? Tényleg sokkal több mint 50 ezer?

febr. 12. 20:30
 4/26 A kérdező kommentje:

* [link]

Kihagytam ezt az előző kommentből

febr. 12. 20:31
 5/26 Mojjo ***** válasza:
59%

@3-4: Ezek a gépek kb a telefonok szintjét tudják. Érzetre inkább még annyit sem, mert a telefonok szoftvere kellően megdolgozza a képeket, hogy tetszetős legyen a végeredmény, míg ezeknél a fényképezőknél neked kellene utómunkával elérned ugyanazt.

A minimum, amit ajánlani lehet, az valamilyen cserélhető objektíves milc vagy dslr, újonnan talán olyan 200 ezertől indulhatnak, de ezekkel a nagyon olcsó indulószettekkel sem mész sokra. Használtan más téma, de 50 ezrekért ott sem kapsz semmit.

febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mit gondoltok?

febr. 12. 20:49
 7/26 A kérdező kommentje:

[link]


És erről?

febr. 12. 20:50
 8/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt most találtam még, ez milyen?

Illetve a Kodak m35 vagy m38ról mi a véleményetek?

febr. 12. 21:02
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezek kutyagumit sem érnek. Ha van valami jobb okostelefonod, akkor használd azt.
febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Mojjo ***** válasza:

Ezek mind filmes gépek, amiket linkeltél, méghozzá igen rossz filmes gépek. Ráadásul a 7-ben és 8-ban linkeltek egyszer használatosak. Nem digitális gépet keresnél? (Vagy létezik már annyira fiatal generáció, amelyik nem tudja, mit jelent az, hogy filmes fényképezőgép?)

De amúgy lsd 5-ös hozzászólás. Nem fogsz valahogy csodás módon egy olyan gépet találni, amelyik véletlen fillérekbe kerül, de alkalmas lenne a célra, főleg jelentősen jobban, mint egy telefon.

febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!