Nikon d3200 távkioldó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy távkioldót a Nikon D3200 típusú gépemhez, de a neten elég szegényes a kínálat. Tudna nekem valaki ajánlani egyet? Köszi szépen!

márc. 2. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezetéks vagy vezeték nélküli?
márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább vezeték nélkülire lenne szükségem
márc. 2. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

És az ebayen fellelhető különböző vezeték nélküli kioldókkal mi a probléma?

Csak hogy elkerüljük a felesleges köröket.

márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Emberek személyes tapasztalataira szerettem volna támaszkodni ebben a kérdésben, mert soha nem vettem/használtam ilyen eszközt. Féltem, hogyha onnan rendelek, akkor esetleg kompatibilitási problémákba ütközök stb... Ezért egy konkrét típust szerettem volna kapni, ami már valakinek egy bevált eszköz volt. Más egyéb oka nincs.De ha azt mondod, hogy eboyről ha rendelek és nincs arról tapasztalat, hogy az ne válna be, akkor persze nincs több kérdésem.
márc. 4. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 mire ez a nagy felháborodás?

Nikon ML-L3 kell neked, (Ez a gyári kiegészítő neve), de ennek az ebay-es koppintása is tökéletesen fog működni.

márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!