Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha igazán jó minőségű felvétel...

Ha igazán jó minőségű felvételt akarok, akkor 3xCMOS kamerát érdemes használni?

Figyelt kérdés
Régen a CCD idejében mindig az volt, hogy a legjobb minőséget a 3xCCD kamerák tudják produkálni. A CMOS csipet nem ismerem, a technológia sokat változott, de most már egymillió forint alatt is lehet venni fél profi videokamerát. Csak azok mind 1xCMOS. 3xCMOS az még mindig bőven egymillió felett van.
márc. 7. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az 'érdemes' az relatív dolog. Akkor érdemes, ha ki tudod használni, és kitermeli az árát.
márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nálam ez a "kitermeli-e az árát" nem lényeg. Van pénzem, és nem akarom a sírba vinni, ott elég nehéz elkölteni. A képminőség a lényeg, és ha abban a három képfeldolgozó processzor a jobb, akkor azt választom.
márc. 7. 16:58
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Akkor mi a kérdés?
márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvalóan az jobb. Ha van rá pénzed akkor nem értem a kérdést :D
márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg értelmetlen a kérdés.

Tisztában vagy azzal hogy mi a jó, minek megkérdezni, hogy az-e a jó?

Csak fel akarsz vágni a nemlétező pénzeddel?

Ez nem az a hely.

Itt mindenkinek három ferrari áll a garázsban és 24 centis farka van, amire minden nap másik szupermodell cuppan rá.

márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5, A kérdés az, hogy melyik a jobb. Értem, hogy te egy átlagos, csóró, tanulatlan vesztes vagy, de azért nem annyira nehéz megérteni ezt a kérdést. Mert világosan leírtam, hogy nem követem egy ideje a technológiát, ezért nem tudom, mivel a CMOS más technológia, mint a CCD, akár az is lehet, hogy egy CMOS tud olyan minőséget, mint három CCD. Ezért volt a kérdés, kár, hogy nem értetted meg, de ez nem lep meg.


Ami meg a másikat illeti, azt is tudom, hogy egy olyan átlagos vesztesnek, mint amilyen te vagy, nehéz elképzelnie és elhinnie, hogy léteznek sikeres emberek. Nyilván magad körül csak a hozzád hasonló többi vesztest látod, ezért nem tudod elképzelni, hogy van nem ilyen is. De van még rossz hírem neked, én mindenből nagyjából ezt az árkategóriát célzom meg. A laptopom egymillió forint volt, az asztali gépem kettő és fél millió, stb. Ez akkor is egy tény, ha neked átlagos vesztesként savanyú a szőlő.

márc. 9. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Én igazán nem értelek, mire vágsz fel ennyire, nekem négymilliós laptopom van (nem céges), két harmincpluszmilliós autó áll a garázsomban, kettő hasonló az asszonyéban, csak a moziszobám többe került mint a te fél életed.

És ezek ellenére sem értem a kérdésedet - bár vicces, ahogy egy szaros egymilliós laptopra vered. Mennyi az, 2500 euró? Egy héten többet keresek.

És mondok neked valamit, mert látszólag még sosem voltál gazdag: leszarom, mennyibe kerül a kamera amit használok, vagy a moziszobám, vagy a vadászpuskám. Vagy az autóm. A viszonteladó kinyalja a popsimat, mikor megállok a boltja, irodája előtt és szinte kérdés nélkül hozza a legjobbat.

És közben van időm a gyíkhuhuszárokon mosolyogni. :)

márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már miért vágnék fel? Leírtam, hogy nem jelent gondot megvenni a másfél milliós kamerát, erre nektek, veszteseknek ez vörös posztó volt. Négymilliós laptopod van? Harminc milliós autód? Mutasd! Kezdem én, csináltam képet a milliós laptopról, még cetlit is raktam rá, nehogy az legyen, hogy a netről szedtem a képet. Bár úgy is ki fogsz találni valami tipikus vesztes kifogást, hogy biztos az apámé, vagy a szomszédé, csak kölcsönkértem tőle, stb.


[link]



Na, akkor most én nézném meg a négymilliós laptopodat! De megint csak tudom, hogy mit fogsz felni: "- Nem fogok random emberkéknek bizonyítani semmit az interneten!".


Tudod honnan tudom, hogy hazudsz, és egy csóró senki vagy? Mert ha tényleg lenne az, amit összehazudozol, akkor nem lenne vörös posztó előtted, hogy másnak van pénze. Nekem van pénzem, így nem is foglalkozom azzal, ha másnak is van.


Na lássuk a laptopot, így cetlivel, mint az enyém!

márc. 9. 09:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lehet kapni négymilliós laptopot. Két millió nyolcszázezres a legdrágább az Árukeresőn, azt sem hiszem, hogy külföldön lehet ilyet kapni, de mindjárt megnézem.
márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, Amazonon 5400 USD a legdrágább laptop. Casekingen 5700 euró a legdrágább. Most már engem is érdekelne, hol vettél te négymilliós laptopot, és szívesen látnám is!
márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!