Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Évszakosan használom a térfigy...

Évszakosan használom a térfigyelő kamerámat. használaton kívüli időszakban, érdemes áramtalanítani, vagy maradjon bekapcsolva? a leszerelés nem opció.

Figyelt kérdés
térfigyelő kamera

ápr. 12. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ott laksz, ahol a kamera van, akkor azért kellene bekapcsolva hagyni. Ha nem ott élsz, hanem a hely csak egy nyaraló vagy hétvégi hely, akkor azért. Ha állatok megfigyelésére használod, és ezért az "évszakos" használat, én akkor is hagynám bekapcsolva, mert mindig érdekes látni, hogy hogyan élnek és viselkednek. Nekem 4 kamerám van, ebből kettő vezeték nélküli ("wireless"), sajnos sokkal gyengébbek, mint a vezetékesek. A vezetékesek folyamatosan rögzítenek, de csak azt őrzik meg, amiben történt valamilyen mozgás, + előtte utána 15 mp. A vezeték nélküliek sokszor "lemaradnak" az eseményről, mert pl egy róka keresztül szalad, és, mire a kamera felismeri, hogy ezt rögzítenie kellene, addigra a róka kifutott a képből és csak a farka vége jelenik meg a rögzített videón.

Ha nem elemekkel működő kamera, hanem napelemes, vagy vezetékes, én mindenképpen bekapcsolva hagynám. Ha elemes, akkor az elemek miatt nem érdemes bekapcsolva hagyni (én eleve nem veszek elemes kamerát, de még a vezeték nélkülieket is megbántam, hogy megvettem)

ápr. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
ápr. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!