Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ki milyen autós menetrögzitő...

Ki milyen autós menetrögzitő kamerát ajánlana?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkodom rajta, hogy vennék az autóba menetrögzitő kamerát, de ötletem sincs milyet vegyek. 50 max 70 ezres kategóriában gondolkodom elsődleges szempont,hogy elől vegyen mindent, de ha ezen felül a mögöttem történt dolgokat is rögzíti az plusz előny lenne.

Köszönöm előre is.



#autó #kamera #Menetrögzitő
máj. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó autós menetrögzítő kamera kiválasztásánál érdemes figyelembe venni a következő szempontokat:


1. Felbontás: Fontos, hogy a kamera jó minőségű felvételeket készítsen, ezért érdemes olyan kamerát választani, amely legalább 1080p felbontású videókat tud rögzíteni.


2. Lencse szélessége: Érdemes olyan kamerát választani, amelynek a lencséje legalább 140 fokos látószöggel rendelkezik, hogy minél többet legyen képes rögzíteni az autó előtt és környezetében.


3. Parkolási mód: Olyan kamera is jó választás lehet, amelynek parkolási módja van, és képes automatikusan felvenni a környezetet, amikor a gépkocsi parkol.


4. GPS: Érdemes olyan kamerát választani, amely beépített GPS-szel rendelkezik, hogy képes legyen rögzíteni az autó sebességét és pontos helyzetét is.


5. Éjszakai látás: Fontos, hogy a kamera jó minőségű felvételeket készítsen az éjszaka is, ezért érdemes olyan kamerát választani, amelynek éjszakai látószöge is megfelelő.


Ezek alapján ajánlható a Nextbase 522GW vagy a Garmin Dash Cam 66W autós menetrögzítő kamera, amelyek mind az említett szempontoknak megfelelnek, és kiváló minőségű felvételeket készítenek. Azonban érdemes további kutatást végezni és összehasonlítani a különböző modelleket, hogy megtaláld a legmegfelelőbbet az igényeidnek és költségvetésednek megfelelően.

máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első +hátsó:

[link]

[link]

máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viofo dashcamek nagyon jók, nekem az van már több, mint egy éve és nagyon meg vagyok vele elégedve.
máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Navitel R600 -t használok, kb. 7 éve. Jól működik, teszi a dolgát. Nincs benne GPS, viszont nagyon szép felvételt készít, minden napszakban, ellenfényben, és éjszaka is (úgy tudom hogy Sony szenzor van benne):


A mérete elég kicsi ahhoz, hogy befér a visszapillantó mögé, ezért nem takar semmit a szélvédőből.

máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!