Instant filmkidolgozást csinálnak valahol?

Figyelt kérdés

Hétvégén utazom valahova, és úgy döntöttem filmes kamerát viszek. TLR. Egyszer kellett javítani, mert nem lett éles sose amire fókuszáltam. Viszont, utána volt sok brutál éles képem, de sikerült pár nagyon gyatra is. Nem tudom, hogy az én bénaságom-e, de szeretném tesztelni egy filmmel, hogy tényleg én vagyok e a kretén, szóval felírva milyen messzire hogyan fókuszáltam rekesz stb. Gondolom 1 filmet elég így végiglőni, hogy kapjunk egy kb választ. De ezt valahol ki is kell dolgozni. Tudtok olyan helyet, ahol erre lehetőség van, hogy beviszem reggel a filmet, és aznap még visszakapom az eredményt? Abban is kérnék tippet, hogy milyen beállításokat lőjjek el a géppel.


Köszönöm a segítséget


máj. 22. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Google->filmelőhívás


Van sok találat, válogass

máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bpen a Fotológus. Ha nyitásra viszed és ha szerencséd van, és nem áll sorba még az előző napról munkájuk. És persze ha C41-es a nyersanyag. Ha ez mind összejön, akkor aznap meglehet.
máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!