Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 1100D vásárlása...

Canon EOS 1100D vásárlása előtti dilemma. érdemes-e így vásárolni?! a többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


nos, erről a készülékről lenne szó. ez lenne az első Canon TR-es gépem, de régebben egy ennél gyengébb teljesítményű Nikont használtam, így kicsit meg vagyok zavarodva a típusok miatt, de végülis a Canon mellett döntöttem (: alaposan utánaolvasgattam a Canon gépeknek és objektíveknek, és több helyen olvastam hogy IS II-vel érdemes belekezdeni, és a továbbiakban is IS modellekkel bővíteni a készletet. ebben az árkategóriában ezt találtam a legkielégítőbbnek, kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy jól választottam-e? illetve néhány javaslat, hogy a későbbiekben mely két objektíveket kéne beszereznem ha közelebbi, illetve távolabbi képeket akarok?


nagyon szépen köszönöm a válaszokat (:



2012. márc. 7. 13:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!