Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek az OLYMPUS...

Mi a véleményetek az OLYMPUS IMAGING CORP. - E-500-ról?

Figyelt kérdés
Canon PowerShot E5IS készülékem volt, egy elég nagy gép, de kiváló minőségű képeket készített. Sajnos tavaly nyáron meghibásodott, és azóta használaton kívül van. Volt egy másik gépem is, amit nem használtam, amíg a Canon megvolt, de ahogy az elromlott, kénytelen voltam a másikat elővenni, ami egy Fujifilm Finepix S2100HD. A Canon után minőségileg nagy visszaesés volt, nehezen tudtam megszokni, de nem volt más választásom. Viszont nemrég találtam egy blogot, ahol rendszeres megosztja saját fotóit a blog írója. Valami fantasztikus képeket készít, és nem győzök irigykedni, hogy bárcsak én is tudnék olyanokat. Letöltöttem egy képét, és a kép tulajdonságait megnézve kiderült, hogy a hölgy Olympus Imaging Corp. E-500 gépet használ. Nem tudom, nekem az Olympusról sose volt nagy véleményem, mert úgy voltam vele, hogy a Canon nekem tökéletesen megfelel, és számomra annál nem létezik jobb gép. Most viszont ez az Olympus felkeltette az érdeklődésemet. Mit gondoltok róla? Vélemény? Tapasztalat? Ha olyan fantasztikusan jó képeket lehet készíteni vele, mint amilyenek a szóban forgó blogban vannak, akkor én is gyűjtenék rá és vennék egyet. Persze nagyon örülnék, ha megosztanátok, mit gondoltok erről a típusról. Megérné-e. Bocsánat a kisregényért. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

2012. ápr. 21. 21:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Belinkelem a blogot, hogy lássátok is, milyen jók a képek: [link]
2012. ápr. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!