Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Legjobb (kompakt digitális)...

Legjobb (kompakt digitális) fényképezőgép márkák?

Figyelt kérdés
Nikon-ra tippelek, esetleg Sony-ra vagy Panasonic-ra, de mondjátok meg ti :)

2012. máj. 19. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Adott modelltől függ, hogy melyik a jobb...
2012. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd a legjobb kompakt gépek ára vetekszik a bridge gépek árával. Így értelmetlen meghatározni egy márkát, mert árfekvés függőek, és bizonyos ár felett már szóba sem állnék kompakt géppel. Az olcsóbbak szinte ugyan azt tudják.
2012. máj. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Német tesztek (őket nem érdekli a márkanév, xarrá nyúzzák a gépeket) alapján kompakt kategóriában Panasonic, Samsung, Nikon a sorrend. Optikai stabilizátorral nyilván. Áruk 30-80 ezer között mozog, e felett már brodge gépeket inkább, 120 ezertől alap DSLR-ek már vannak.
2012. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem jelenleg Sony dsc-s5000 van nagyon szép képeket készít , sötétben is gyönyörűek a képek , 14mpx , 140mm wa

23k :D

2013. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm, Sony, Olympus, Pentax a legjobb márkák évek óta. Sorrendet felállítani értelmetlen köztük, mert modellje válogatja.


Esetleg Samsung és Casio is szóba jöhet.

2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nikon, Canon, Sony, Samsung, Panasonic, én ezekre szavazok de persze a modeltöl is függ. En is most akarok venni, egy samsungot néztem ki ami elég sok mindent tud. A családban mindenkinek Sony és Samsung van, és egy valakinek egy dslr Pentax, de az nagyon sz..r képeket csinál, vagy ők nem tudják használni.
2014. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!