Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki ismeri a REVUE állványo...

Valaki ismeri a REVUE állványokat? Többi infó és kép lent.

Figyelt kérdés

Eddig egy Hama star 700állványom volt, de cseréltem a kompakt gépemet egy tükrösre, és azért féltem rátenni, nem olyan strapabíró. Ma vettem ezt az állványt, egy piacon, szerintetek jófajta? kb 60cm a legkisebb, és 170-175 a legnagyobb mérte, súllyá van, és elég stabil is./képek lejeb./ volt már valakinek ilyenje? melyik típusszámú ez? neten nem sokat találtam róla. Hol tudom megnézni, hogy milyen állványfejet lehetne rá venni? mert ez már kicsit repedt, és elég műanyagos. Ti mennyit adnátok érte maximum?/mennyiért lehetne eladni, csak hogy érdemes volt e megvennem, egyenlőre nem írom le, hogy mennyi volt./



[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 3. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan 2 ezer Ft-s kategória. Van nekem is egy hasonló, (lehet, hogy pont ilyen), az egész fejet meg a nyakat kidobtam és rábarkácsoltam rá egy kisebb fajta Manfrotto gömbfejet. Így az egész nagyon könnyű, de mégse egy műanyag szar a feje.
2012. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
könnyű?? biztos, hogy ugyanarrol beszélünk? ez 2.1kg, állványnak nemkevés, nem? vagycsak nekem furcsa a star700 hoz képest? amugy köszi hogy irtál
2012. jún. 3. 22:52
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt Hama Star típusú állványom, az a baj az olcsó állványokkal sajnos, hogy az anyag felhasználás és a szerkezete is elég gyenge ezeknek. Én amikor átálltam tükörreflexesre jártam fotós tanfolyamra többekkel beszéltem és igazából a Manfrotto és a Giotto állványokat ajánlották. Nekem az utóbbi van az állvány 35eFt a hozzávaló gömbfej 21eFt volt 5 évvel ezelőtt. Nagyon sok pénz, de ha komolyan akarsz foglalkozni fotózással akkor idővel próbálj meg rászánni nagyobb összeget. Bár azt nem írtad,hogy ez mennyi volt.
2012. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4000ft ért vettem amúgy, szerintem annyit megért.
2012. jún. 9. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!