Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok portréfotózáshoz?

Figyelt kérdés
Kezdő fényképész vagyok, egy olyan gépet keresek, amivel szép, igényes fotókat lehet készíteni elsősorban személyekről. 100 ezer Ft felett semmiképp sem szeretnék, nem kell nekem profi gép, csak egy jól használható kütyü. :) Segítség, ajánlatok, tanácsok?

2012. júl. 30. 22:33
 1/2 anonim válasza:
rendes fényképész mármint akihez ellehet menni? v aki hobbiból csinál képeket? arra kell h ismerösöket barátokat lefotozz közelröl nagyrészt? hát az biztos h kompakt v bridge van 100e alatt tükörreflexes 100 körül kezdödik gondolom neked akkor nem számitana a zoom és te akarod beálligatni a képeket v olyat akarsz amit megnyomsz és kész a kép?
2012. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátokat, ismerősöket szeretnék fotózni, nem vagyok profi fényképész, csak hobbiból csinálnám :) ezért mondtam, hogy valami "mezei" fényképezőt szeretnék, amivel ezeket meg lehet oldani :)
2012. júl. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!