Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok? (bővebben)

Figyelt kérdés

Van itthon egy kis digitális fényképezőgépem, és szinte semmit nem lehet rajta állítani, suliba volt rendezvény amin fotóztam vele, és rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, mert egy normális fotót nem lehetett vele készíteni. Most egy tükörreflexes gépbe gondolkodnék, de a legaljába, mert 100ezrem nincs rá:/ természetesen használt érdekel, hogy minél olcsóbban kijöjjek. Milyet tudnátok ajánlani? én kinéztem egy nikon D60-ast gyári objektívvel 65000 ft-ért

linkeljetek ha találtatok valami! köszi :)



2012. nov. 17. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam belőle, hogy mire kell, hát itthon fotóznék, itt lakom az erdő mellett, szóval nem kell messzire mennem, járok fotószakkörre, meg média tagozatos vagyok, ami azt takarja, hogy sulis eseményeket fotózok, naggyából ennyi ;)
2012. nov. 17. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van összesen rá?
2012. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát 100 alatt szeretném megúszni
2012. nov. 18. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor kéne egy fix canon 50mm f1.8-as, használtan 20e-ért is lehet kapni, bár gyorsan elkapkodják de 25 körül beszerezhető használtan úgyszintén.

Egy Canon kit obi 18-55mm IS II-es változat, olyan 20-23 körül beszerezhető használtan úgyszintén.

Nos és maradt olyan 50-60e ft. Ennyiből egy Canon 20D-t vagy egy 400D/450D kijönne. (minél kevesebb a szám annál jobb azaz én a 20D-t ajánlanám)

A fix jó hogy kiemeld amit fotózol és elmosd a hátteret, portrénál pl és nem mellesleg beltéren jó záridőt ad mert elég fényerős.

A kit szélesebb látószövet ad, így csoportkép is lazán készíthető, beltéren is mert az IS is sokat segít.

2012. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én tavaly vettem használtan 65 ezerért egy canon eos 350d-t egy 18-55 mm kit obival és egy tamron 55-200 mm obival :)


keresgélj a neten én majdnem 1 hétig minden nap keresgéltem mire ráakadtam a hirdetésre,mert a legtöbb már úgy volt fönn hogy igazából eladták már..

2012. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nemjó :/ még várom a további javaslatokat :)
2012. nov. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!