Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgéphez időkapcsolós...

Fényképezőgéphez időkapcsolós vezetékes, vagy infra távkioldót vennétek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű infrám van. Kedvelem, kemény 2 dollárba került :D Azokra a feladatokra amire én használom tökéletes ( elmarad tudásban egy komolyabb vezetékes kioldótól )
2012. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az infrával milyen messze lehet menni a géptől, hogy még működjön?
2012. nov. 24. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az olcsó vacakkal nem nagyon messzire, de nem is szoktam önmagam fotózni vele. Azért jó mert az állványra rakom a gépet és nem kell hozzáérnem a vázhoz az expózáskor.

Néhány métert tud ( szerintem max 2m, de lehet még annyit se )

2012. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ha van valakinek tapasztalata vezetékessel, kérem írja meg, arra is kíváncsi lennék.

2012. nov. 25. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vezetékest használok. Nagyon jó. írta itt előttem szóló hogy max két méter az infra. Fellélegeztem. Akkor vennék infrást, ha magam is beállnék pl egy csoportképbe. De ere akkor nyilván nem jó. Ha a gép mellett állok akkor mindegy hogy van zsinór vagy nincs. Időzítős szerintem drága. Mindenképp vezetékest vennék.
2012. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. nov. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!