Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fajta fényképezőgépet?...

Milyen fajta fényképezőgépet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje fényképezek ... Eddig még nagyon nem volt lehetőségem minőségi képeket csinalni ... maximum a telefonommmal, mert a mostani fényképezőgepünktől még a telefonom is jobb(8Mpx :D )szóval eddig csak ugy csináltam hogy telefonnal lefényképeztem és azután netes programokkal kiélesítettem jobban a képet ...

Most már szeretnék egy igazi fényképezőgépet ... Ez lenne az első szóval nagyon drágát nem akarok ...

Tippeket szeretnék kérni hogy miylen fajtajút ... (Azt hallottam hogy a tukor reflexes fenykepezogepek jobbak )

nyugodtan irjatok le mindent amit gondoltok (de azert ugy hogy fel is fogjam :D ),linkelhettek is ... :)



2012. nov. 25. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy a telód 8mp semmit nem számít, nem lesz jobb, mert a szenzora kisebb.

A legolcsóbb és legegyszerűbb új tükrös gép amit megvehetsz kitobival az ez:

[link]

De egy árt mondhattál volna, nem tudom kitalálni mennyi pénzed van rá illetve mihez használnád, más más területekhez más obi kell.

2012. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

árat nem tudok mondani mert ezt karacsonyra kérném :D

es tajak,novenyek,allatok fenykepezesere esetleg mege mberekre hasznalnam ...

2012. nov. 26. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Állatokhoz kellene tele, már ha vad. De az többszázezres költség Canon 400mm f5,6

Portréhoz fényerős fix kellene ami 100e felett van canon 85mm f1,8

Növényhez ha makró akkor megint 100e feletti őszegű canon 100mm f2,8-ad obit ajánlom. Tájhoz elég a kit amit adnak a vázhoz. Ezért kellene eldönteni hogy inkább mit akarsz, nem ennyire sokfelé gondolkodni, mert az nem olcsó.

Karácsonyra meg főleg nem olcsó.

2012. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!