Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A FujiFilm Finepix S4300-as...

A FujiFilm Finepix S4300-as fényképezőgépen hogyan kapcsolható be a vaku?

Figyelt kérdés

Most kaptam karácsonyra ezt a masinát, és bárhogy próbálom is, a vaku nem akar működni. Ha ki van kapcsolva a vakuzás, akkor fényképez rendesen(vaku nélkül persze), de ha bekapcsolom a módot, akkor még csak fényképezni sem akar (sehogy). Írták sok helyen, hogy be kell kapcsolni a csendes módot, de úgy sem villant fel.

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. dec. 25. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom hülye kérdés, de felnyitottad a vakut? Lehet valami hiba ami szervizt igényel.
2012. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,azt kinyitottam :D, de nem akar vakuzni. Felbontatlan csomagolásban érkezett...Lehet, hogy eleve hibás?
2012. dec. 25. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos arra tippelek.
2012. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt találtam leírást közben, a végén lévő hibajelenségeket olvastad? Megoldását próbáltad?
2012. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a végéig még nem jutottam, de köszönöm, most megnéztem! Arra tippelek a leírtak alapján, hogy az elemek nem adtak neki elegendő energiát (pedig 4 elemet kaptam hozzá a csomagolásban, de elég gyorsan lemerült). Remélem, hogy ennyi a gond. Minden esetre gyorsan beszerzek új, tölthető elemeket.

Ha nem gond, pár nap múlva nézz vissza ide, hátha elkél még egy kis segítség (Amennyiben az elemes verzió nem hoz eredményt)

Köszönöm szépen a segíséget!

2012. dec. 26. 04:15
 6/8 anonim válasza:

Amikor felnyitot azzal a gombbal a vakut ,akkor kidob egy kis ablakot ,ami nagyon gyorsan el is tunik. :D

Amig az ablak ott van ,akkor ki kell választani ,hogy ne automatikus vakuzás legyen ,hanem eroteljes! :)) Akkor mindig fog vakuzni.

De lehetséges ,hogy tényleg az elemekkel lesz a baj ,új elemeket raktál bele?

2012. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha be van kapcsolva a makró nem tudsz vakuzni, lehet ez a probléma.
2012. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elmondanám hogy az eddigi tippek ellenére sem megy nálam sem.Amugy a külföldi forumokon is páran belefutottak ebbe a hibába.Sajnos lehet hogy szériaproblem
2013. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!