Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FUjifilm Finepix S3200-ról...

FUjifilm Finepix S3200-ról vélemények? Bővebben, szempontokkal lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fujifilm Finepix S3200 fényképezőgépről lenne szó.:)

Amire használnám: Lovas, és természetfotó. Semmi beltéri! Csak is kültéri.:) Lovas képekből néha lehet versenyeken.

Mivel első fényképezőgépem lesz, ezért nem akarom elkapkodni, de nem szeretnék még egy DSLR-t sem venni. Fuji kategóriájában maradnék inkább, ezt ajánlották :P

Szerintetek alkalmas lenne rá? Persze nem várom el a géptől hogy egy több százezres gép tudását mutassa.:)

Ezenkivűl még a FUjifilm Finepix S4000-el szemeztem. E kettő közül választanék.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó gép az S3200, nyugodtan vedd meg.
2013. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöööm!:) Akkor jobban ajánlod mint az S4000-et?
2013. jan. 3. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyobb a 4000-nek a zoomja, de semmi különbség nincs. A nagy zoom azért se jó, mert lágyítja a képet. Bőven elég a 26x-os zoom is... :) Nekem 10X-es volt 28-300mm és az bőven elég volt nekem, nem kellet nagyobb. Neked ehhez képest 2,6x nagyobb lesz.
2013. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetfotó alapján mire gondolsz? Vad-, madárfotózás? vagy makrózás, tájkép inkább.

Tájnak, vad- madárfotózáshoz az S4000-jobb lehet a nagyobb zoom miatt, jobb a nagylátója is kicsiivel. Makróhoz nem kell az s4000. Elég a 3200.

Lófotózáshoz pedig teljesen felesleges a nagy zoom ahogy írtam.

2013. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, madárfotózást nem szeretnék, mert ahhoz gondolam "kicsit" nagyobb befeketetés kellene.

Inkább növény, és makro lenne.:) Akkor szerintem S3200 lesz belőle!:P Köszönöm:)

2013. jan. 4. 15:25
 6/6 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de nálam van egy eladó! :)
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!