Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3100 fényképezőgépben...

Nikon D3100 fényképezőgépben lehetséges-e B időt beállítani?

Figyelt kérdés
Vagy van - e benne vagy hogy kell mondani, és ha van hogy kell beállítani, fényfesteni szeretnék , most kaptam a gépet és nem igazán ismertem még ki .

2013. jan. 13. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipikus RTFM problem.
2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az miaz?
2013. jan. 13. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez az:

[link]

[link]

[link]

És igy kell elvégezni:

[link]

2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hé papa, azért van ez a Ku*va oldal hogy megkérdezhessek akármit , ha tudod a választ akk ne ilyen rövidgetésekkel ba*zakodj hanem ird ha nnem akk meg zipli van, üdv: ÉN
2013. jan. 13. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Hiába melóztam neked, ugye?

"...ami pedig világosan, sok esetben akár szó szerint, benne van a kézikönyvben (manual), vagy a programhoz adott dokumentációban."

A nyafizás helyett már rég leszedhettél volna a netről egy fakking leirást :) és nem kéne ilyen türelmes gyógypedagógusokkal küzdened :)

2013. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha az lett volna a kérdés h mi helyett szedhettem vlna le a leirást nyertél volna , de ha olvasni tudsz márpedig irni tudsz és ez öszefügg valahogy , akk látod hogy ku*vára nem ez volt a kérdés , szóval ha megengeded, dugd fel magadnak a manuális könyvedet, Peace!
2013. jan. 13. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:

A D3100-as feltehetően hasonlít az én D5100-asomhoz abban, hogy a következő lehetőségei vannak:


a B-idő (Bulb) a manuális (M) módban állítható be a záridő leghosszabbra csavarásával. Ez azt jelenti, hogy a kioldógombot az expozíció ideje alatt végig nyomva kell tartani, ami nem előnyös... ehelyett lehet a következőt csinálni:


valamilyen távkioldót kell szerezni (a D3100-ashoz tudtommal csak az MC-DC2 vezetékes távkioldó működik, az ML-L3 vezeték nélküli csak D5100-assal, és attól felfelé jó).


Ha ezt csatlakoztatod, akkor a B-idő Bulb helyett Time felirattal lesz jelezve, és ekkor elég az expozíció kezdetén és végén megnyomni a gombot a kioldón, nem lesz szükség nyomvatartásra.

2013. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!