Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tölthető elemet tölteni lehet...

Tölthető elemet tölteni lehet igy?

Figyelt kérdés
fényképezőgépembe (Samsung wb100) vettem tölthetős elemet, de még töltőt nem tudtam venni hozzá. Valakitől azt hallottam hogy az usb kábelen keresztül ami csatlakoztatja a számitógéphez, azon keresztül is lehet tölteni nem tudom ez igaz e.

2013. ápr. 25. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mit vettél? Elemet vagy akkumulátort? És milyent? Az USB 5V-ot ad le 500mA/h-val. Hány v-os a töltendő?
2013. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Tölthető elemet vettem :)

AA 12V-os

2500 mAh

Varta professional ACCU


hát ennyi van rá irva :D

2013. ápr. 25. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez fényképezőgép függő. Bizonyos fényképezőgépek tudják ezt, mások nem. A tiédet nem ismerem, de ha pl. van használati utasítása, biztosan le van írva. Amúgy a régebbi gépeknél gyakoribb volt ez a funkció, bár most talán megint kezd visszatérni.
2013. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!