Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Hogyan kutyuljam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hogy lehet kameráról 2-3 percet letörölni?A kamera a házunk falán van...apum felrakatta,hogy ha betörne valaki,vegye fel...de visyont van rajta olyan felvétel,hogy amikor anyáék elmentek itthonról,áthívtam barátnőmet tanulás helyett...apa mindig megnézi a felvételeket a számítógépen,ezért ha oda tudnék mászni,mit kellene megnyomni,hogy törlődjön egy kis felvétel?

2013. máj. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
az úgy bukó
2013. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy hogy?csak van valami kis modszer...:P
2013. máj. 15. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha törlöd a felvételt, akkor meg annak a hiánya lesz a feltűnő. Szerintem inkább mond el neki az igazat. Nem hiszem, hogy olyan nagy világvége hangulat lesz azért mert áthívtad a barátnődet.
2013. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Töröld ki ha tudod... aztán mond azt hogy áramszünet volt, vagy hogy valamivel lebasztad a biztosítékot. XD
2013. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)) okss utolsó,de csak úgy tudnám kitörölni azt a pár másodpercet,ha megmondanátok,hogy mivel kell kitörölni.én zsákutcában lakom,sokan járnak az utcába,főleg mert a suli a sarkon van,de nem lenne feltünő,ha pár másodpercet kitörölnék :D :P xD
2013. máj. 15. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt már neked kell tudni hogyan férsz hozzá a felvételekhez, és hogyan tudod törölni.
2013. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megpróbálok nézni valamit youtubeon,hogy mit kell megnyomni,hogy törlődjön.amúgy hoyyá tudnék férni,csak az a baj,hogy nem tudom hogy hogy töröljek benne 2-3 másodpercet..
2013. máj. 15. 16:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!