Miért nézi az embereket "lúzernek" a Canon cég?

Figyelt kérdés

A Canon cég nem is olyan régen megalkotott egy a kategóriáján belül remek kis gépet a PowerShot SX 130 IS -t. Ezt ellátták jópár extra funkcióval.

- miniatűr, diorama effekt videófelvétel( 5X, 10X, 20X sebességgel történő rögzítés, a kép alsó, felső széle homályos marad de ezt lehet változtatni.)

- színcsere videófelvételnél effekt

- szín kiemelése, a többi fekete-fehér marad effekt

- hálózati adaptercsatlakozó


Ezek volnának azok a funkciók amiket a Canon cég a következő modelleknél gondosan megszűntetett, vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy sorra lebutította a következő modelleket az elődhöz képest. Lásd SX 150 IS, SX 160 IS.


Ezért tettem fel a kérdésem, hogy ezt miért teszi a Canon cég, nem az lenne a cél, hogy fölé kerekedjen a konkurenciának és minnél több gépet eladjon? Vagy a többi céggel kötött alkut, hogy visszább vesz az extrákból ???



2013. máj. 30. 16:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébkén többekközött erről is beszéltem:


[link]

2013. máj. 30. 17:07
 2/2 anonim válasza:
Az effektek ideje még nem jött el. Egyenlőre még azok nélkül is ellehet adni a gépeket. Szerintem majd később jönnek az effektekkel a többi gyártók is, addig még lehet " csöpögtetni" az optikai zoomot, a nagylátószöget (24mm),nagyobb fényerős optikát, a videó állítható bitrátáját, és ha már ezeket kimerítették akkor esetleg jöhetnek az effektek...
2013. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!