Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sigma 70-300mm vagy a Tamron...

Sigma 70-300mm vagy a Tamron 70-300mm objektív a jobb, melyiket éri megvenni?

Figyelt kérdés
Van egy Nikon D3100 típusú fényképező gépem, az alap 18-55mm-es objektívvel, ami nekem nem megfelelő, ezért szeretnék egy telezoom objektívet, hogy távolabbi dolgokat is tudjak fotózni, például mozgó járműveket,tájképeket,portrékat,stb. Melyiket ajánljátok a két márka közül, melyik a jobb, vagy melyiket éri meg jobban megvenni?

2013. jún. 6. 00:11
 1/1 gergoap ***** válasza:
Egyiket sem! Én is nézegettem ezeket, de inkább maradok a használt Nikon 70-300 -nál. Ezek mindegyik első élességállítású, kicsit lassú a fókuszuk, a Tamron nagyon rossz 300mm-en (olvastam). Ha ennyi pénzed van vegyél egy 55-300-as Nikont, nem jársz rosszabbul, és nincs kieső távolságod 55-70mm között. Az enyém pont eladó garanciával!!! :-)
2013. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!