Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt/kamerát...

Milyen fényképezőt/kamerát vegyek videózáshoz?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy olcsóbb árkategóriában milyen gépet érdemes venni, amivel viszonylag, vagy nagyon jó minőségű VIDEÓ-t lehet felvenni? Amatőr filmezéshez kéne, jóval 100.000 alatt. Tekintve, hogy nem vagyok profi, csak most állnék neki, valami kezdő cucc kéne, de olyan, amivel azért tényleg elfogadható minőségű cuccokat lehet felvenni. Nyilván ez a sztenderd elvárás a legtöbb esetben, én meg beállnék a sorba még egy ilyen kérdéssel.


Nézegettem egyébként Canon 300-350D-t, illetve Nikon 40-70D-t, de azt mondják, azok már túlságosan elavultak.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 6. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A legrégebbi DSLR, ami tud videót rögzíteni, a D90, vagy Magic Lanternnel az 50D (de ott nincs hang). Amiket te írsz, azok csak állóképet tudnak rögzíteni.


Jó videóhoz mondjuk Canon 600D a legolcsóbb.

2013. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Innye, azt hittem, megúszom olcsóbban.
2013. jún. 7. 17:53
 3/3 anonim válasza:

en azt mondom hogy tukros gepet vegyel.

amugy a canon 600d rohadt draga.

meguszhatod 100ezer alatt ha kompromisszumot kotsz azzal hogy nem fullhd vidot vesz fel a gep hanem normal HD BAN.

vagy is 1280x720 pixelben.

akkor ajánlom a canon eos 1100d-t

ez megeri.

a vazat kb 80 rugoert megkapod.

de kit obival is 100 alatt van.

foleg ha kezdo vagy akkor jovalasztas.

es minden attol fugg hogy milyen obival használod.

szerintem gondoldat.

2013. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!