Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fujifilm FinePix S4500 - ról...

Erika0818 kérdése:

Fujifilm FinePix S4500 - ról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve szeretnék fényképezéssel "foglalkozni" mármint hobbi szinten. Eddig telefonnal fotózgattam, de szerintem az nem ér fel egy normális fényképezőgéppel. Igazából még nem fotóztam annyit, hogy rájöjjek mit is szeretek igazán fotózni, de ha nagyon meg kell határozni akkor tájképek és személyek. Nézelődtem a kamerák között és árban és funkcióba egyaránt a Fujifilm FinePix S4500 - at találtam a legjobbnak. Mi a véleményetek róla? Megéri ezt választani?Előre is köszönöm!:)

2013. jún. 8. 22:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen gépem van és én nagyon szeretem és gyönyörű képeket csinál! Nem bántam meg hogy ezt választottam! 30x az optikai zooomja és 14 megapixeles rengeteg mód van rajta amivel könnyen lefényképezhetsz dolgokat! Az ára remek, tehát ilyen képességűt csak drágábban lehet kapni! Remélem ezzel tudtam segíteni a választásodba! Helló
2013. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jún. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!