Balazskaaa14 kérdése:

Hol tudok ilyet venni?

Figyelt kérdés

Hol tudok ilyet venni ahol a kicsúszószárra lehet rátenni a lencse adapter?Vagy hogy lehetne ezt megcsinálni/megcsináltatni!?

http://www.youtube.com/watch?v=T_o_-R5C7EA



2013. jún. 18. 09:49
 1/3 omkrisztian92 válasza:

Szia!

Szerintem ha bemész egy fuji szakboltba akkor tudnak segíteni, vagy olyan szaküzletbe menj ahol fényképezőkkel foglalkoznak... Biztos lehet kapni hisz a videóban is létezik...de egy szakboltban (biztos van a környékeden) többet tudnak mondani. :)

2013. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos már voltak és néztek rám értelmetlenül és igazából hülyének néztek hogy ez mit akar?!
2013. jún. 21. 10:57
 3/3 omkrisztian92 válasza:

Pedig én azt hittem értenek ilyenhez...akkor bocsi....

A tavasszal fuji hs 25 gépet vettem azon alapból van menet....ezért sem tudok kielégítőbb választ adni....vagy ha bátor vagy webes boltokban nézelődj....szerintem....

2013. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!