Milyen kompakt fenykepezot vegyek?

Figyelt kérdés

A canonokrol hallottam jokat.

Nekem olyan kellene, ami elfer a kabatzsebemben, eleg jo kepeket keszit, es lehetoleg ne tul lassan. 45 ezer forintom lenne ra, de ha van nekem megfelelo 30 ezerert is, akkor megveszem azt. Eddig sonym volt, azt szerettem.

Mit ajanlanatok?



2013. jún. 28. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Panasonicot optikai képstabilizátorral. Csalódni nem fogsz benne.
2013. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A canon ixus 240hs milyen?
2013. jún. 28. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Picike, egy fényképezőgép viszonylatban nagy érintőképernyővel. Majdnem mindent arról vezérelhetsz.


Akkor pálya, ha kimondottan az ingzsebbe csúsztatható méret a lényeg. PowerShot SX sorozat komolyabb tudású és az SX 230 manuális beállítási lehetőséget is ad (automatát is persze), ha később netán kicsit beleásnád magad a fotózásba.

2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy automata meg manualis beallitas? Mit ertessz ez alatt?
2013. jún. 28. 15:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyebkent ennel van szorakoztato es kreativ uzemmod: [link]

De ennel amit en neztem nincs... [link]

Pedig a 240hs az jobb... Vagy csak nem irjak, de van benne?

2013. jún. 28. 16:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jo. Eldontottem. Varok egy kicsit, mondjuk fel evet, es lentebb fog menni az ixus 255hs ara, ugyhogy majd azt :)
2013. jún. 28. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán ha megint vársz fél évet akkor egy még drágább lesz olcsóbb. Mit kell ezt túl spilázni? Ha kell egy fényképező akkor vegyél egyet. Ha meg nem akkor mit rabolod itt az időnket?
2013. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra a kerdesre valaszolsz amelyikre akarsz. Senki nem rabolja az idodet, feltetelezem hogy ha itt jarsz a gyakorikerdeseken, akkor nem sietsz sehova, foleg nem ha valaszolsz is... Amugy koszi annak aki normalisan valaszolt. Ment a zold (meg a piros is)
2013. jún. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!