Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen DSLR kamerát érdemes...

Milyen DSLR kamerát érdemes vennem 200. 000 Ft-ig, ha azt szinte csak kamerázásra használnám, fotózásra nem sokat?

Figyelt kérdés

Eddig egy Panasonic handicammal dolgoztam videókon, és összejött 240-50 ezer, viszont le szeretném váltani valamilyen DSLR kamerára, ami CMOS-os, olyan árba, hogy tartozékok is kijöjjenek hozzá (objektív, állvány, mikrofon, táska)

Ami eddig eszembe jutott az használt Canon EOS 550D kamera EF-S 18-55 IS II objektívvel, erről hallottam már pozitívumokat. Bármi jöhet egyébként, csak legyen megindokolva.



2013. júl. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mondanám minimum a Canon 650D-t, mert meg tudja hajtani az STM objektíveket, ami végre használható követő fókuszt ad a DSLR-eknek. Ezen kívül van rajta mikrofon jack, ami az 550D-ről hiányzik.
2013. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De akkor miért akarsz DSLR kamerát venni?
2013. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért gondoltam DSLR-re mert ezek könnyen kezelhetőek, CMOSosak többségében, és lehet rajtuk optikát változtatni telétől szélesig. Illetve mert ezt ajánlották. Sima kamerából nem ismerek olyat ami ilyen árkategóriába esne, és mind ez ráillene. De ha igen, szívesen várok mindent :)
2013. júl. 10. 12:39
 4/6 betterbait válasza:
Szerintem is praktikusabb DSLR-ekkel. Nemtudom milyen filmeken dolgozol, de pl. ami nekem az egyik kedvencem videózgatáshoz, az a Glidecam :) IMÁDOM. Amúgy DSLR-téren énis 600-650, esetleg 700D-t javaolnék. S
2013. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 betterbait válasza:

Sok sikert. :) Tényleg baromi jó DSLR-ekkkel filmezni, kedvenc kütyüm hozzá a Glidecam, ami egyszerűen hihetetlen!!

Gép terén énis a 600,650, ESETLEG 700D-t javasolnám :). Mégegyszer sok sikert! ;)

2013. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, az 550 és a 650 között gondolkozom egyelőre ár miatt, a glidecam is jól hangzik ;)
2013. júl. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!