Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan telepíthetném a kamerám...

Hogyan telepíthetném a kamerám windows 7-re?

Figyelt kérdés

Eddig windows xp-m volt, de tönkrement a gépem, és vettem egy új laptopot, amin 7 van. Nagyon jól működik és szeretem is, de most jöttem rá, hogy a kamerám nem működik rajta. Magát kellene telepíteni az eszköznek, ahogy felcsatlakoztatom, de semmi. Tudtok valami megoldást?

Lehet, hogy óriási baromságot kérdeztem, de nincs valami nagy informatikus agyam, szóval bocsi. Előre is köszi a válaszokat.



2013. júl. 18. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként panasonic NV-GS27-es kamerám van.
2013. júl. 18. 11:15
 2/3 gábor69 válasza:

"..Nem ismeri a kamerával, de nem talált ez, amely remélem, eset kapcsolat nem ad választ Lehet, hogy csatlakozik a kamera USB interfész. A meghajtók USB streaming nem áll rendelkezésre Vista és a Windows 7 .. operációs rendszer is számít .. Ha használja XP operációs rendszer, akkor telepítse az illesztőprogramot a mellékelt CD-t és a Windows Movie Maker át a felvételeket USB interfész. Vista, Windows 7 - Be kell, hogy i.LINK vagy A / V interfész át a felvételt. Amikor i.LINK a Vista, akkor a Picture Motion Browser szoftverrel. Azt hiszem, ez biztosan segít, hogy csatlakoztassa a kamera ..

.." Ezt találtam .. google fordítással .. Talán megérted amit írni akar ..

[link]

2013. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom megfejteni:D
2013. júl. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!