Magic lantern-nek milyen hatása van canon eos 650d-re?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, hogy milyen előnyökkel és hátrányokkal jár, ha felrakom ezt a programot a gépemre?

előre is köszi :D



2013. júl. 22. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Előnye nagyon sok van, most nem sorolgatnám fel, hogy mik, én az intervalometert szeretem a legjobban mert azzal lehet timelapse-t csinálni. Az előnyöknek utána tudsz olvasni a Magic Lantern honlapján. Hátránya igazából csak annyi, hogy ha felrakod, elveszíted a garanciát, így ha valami gond van vele és szervízbe akarod vinni, akkor nyomtalanul el kell tüntetni róla, így remélhetőleg ingyen javítják vagy cserélik a gépet. Nekem is 650D-m van, és pont abban a helyzetben vagyok, hogy probléma van vele, szervízbe kell majd vinni, ugye ahhoz el kell távolítanom a Magic Lantern-t, csak ugye visszarakni már nem merem, ugyanis ha valamit elszúrsz telepítés közben, vagy lefagy a gép amire ilyenkor elég nagy esély van, akkor kuka. Azaz biztos lehet valamit csinálni vele, de szervízbe már ugye nem viheted, így marad ismerős, vagy valaki aki esetleg ért hozzá. Én amikor telepítettem nem tudtam, hogy ilyen veszélyes dolog ez, már csak utána tudtam meg miután fent volt.

http://www.youtube.com/watch?v=O7LtfhB7ojA

Halál pontosan követtem ezt a videót anno, és ez alapján raktam fel a cuccot. Itt nagyon fontos, hogy MINDENT úgy kell csinálni, mint a videóban, így elszúrni nem lesz könnyű. Persze még mindig fennáll a veszélye, hogy lefagy a gép, de kockáztatni kell. Na ennyi. :D Nem tudom mit hagytam ki, de ha van kérdésed, írhatsz :D

2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!