Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ki mennyire tartja fontosnak,...

Ki mennyire tartja fontosnak, jelentősnek, hogy fotózáskor ne csak egy kis lcd kijelzőből igazodjon el? Amin ugye nincs kereső (azt hiszem úgy hívják)

Figyelt kérdés

Hobbiszinten szeretnék fotózni és abban az árkategóriában amire gondoltam, sok az ilyesmi gép. (pl. SAMSUNG WB 100)

Vagy esetleg jobb aminek van keresője? (pl. Fujifilm S4300, Fujifilm S4000)



2013. júl. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meghalnék a kereső nélkül (az EVF pedig egyelőre elég messze van a normál átnézeti keresőtől, a hátrányaival együtt) de én főállású fotós vagyok szóval nálam azért kicsit mások az elvárások is. :)
2013. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kompaktoknak nincs optikai keresője, az EVF pedig még nem áll olyan szinten, hogy érdemes legyen vele foglalkozni. Azaz ha nem DSLR-t veszel, akkor a kereső mindegy.
2013. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!