Milyen fenykepezo gepet vegyek tanulashoz?

Figyelt kérdés
Szeretnem beleasni magam a temaban, ezert kerem segitsegeteket. Azt sem tudom milyen arketegoriaban lenne erdemes keresgetnem. Vagy esetleg egy hasznalt is jo-e? Koszonom.

2013. júl. 25. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es olyasmi kene, ami nagyabol minden temakorben megallja a helyet. (tajkep, sport, stb.) Koszi :)
2013. júl. 25. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát azt kérdezed, hogy melyik lenne az a fényképezőgép, amiről fogalmad nincs, hogy milyen legyen.


Hát nekünk sem lesz.


Találád ki, milyen árra gondolsz, mert nem mindegy, hogy 20ezer vagy 500ezer az összeg, amit rászánnál.


Aztán azt is döntsd el, jó-e a használt. Mert ezt csak te tudod.

2013. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De. Leírtam, hogy gyakarolni kellene és hogy állja meg mindenhol a helyét. Úgy gondoltam ebbőlkövetkezik, hogy nem egy hiperszuper gépet szeretnék, de nem is a legalját. Azt pedig, hogy jó-e a használt nem tudom, mert nem étek hozzá.
2013. júl. 25. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi honnan fogjuk tudni, jó lesz-e neked?


Ami pedig a többit illeti, még mindig nem tudunk semmit, csak azt, hogy nem kell a hatmilliós, sem a tizenötezres.


Mit szólsz egy egyszerű, újonnan egy-másfélmilliós összeállításhoz?

2013. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sem a "gyakorolni", sem a "mindenhol állja meg a helyét" nem értelmezhető a fotózásban. De van egy sejtésem, mit is szeretnél valójában: egy ultrazoom gépet manuális beállításokkal, relatíve jó minőségben. Ezek alapján a Panasonic FZ200-at javaslom.
2013. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!