Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet a baja a kamerámnak?...

Mi lehet a baja a kamerámnak? A fényképeket rá tudom rakni a gépre, de a videókat nem.

Figyelt kérdés

Vettem még 3 évvel ezelőtt egy kamerát. Nem értek egyébként egyáltalán ezekhez. A videón kívül fényképezni is lehetett vele. Az volt a gond, hogy amikor az usb-vel rátoltam a gépre a kamerát, akkor csak a fényképeket tudtam leszedni róla, a videókat egyszerűen nem látta, mintha rajta se lettek volna. Azokat csak a kamerán lehetett nézegetni, de leszedni nem tudtam.


Illesztőprogramot újraraktam, meg minden ilyen hülyeséget megcsináltam, de nem lett jó sehogy, és inkább hagytam. Most eszembe jutott megint.


Valakinek volt hasonló gondja? Mi a megoldás?


2013. júl. 27. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szólsz valakinek aki nem analfabéta az ilyen dolgokhoz.
2013. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenki analfabéta. Abban reménykedek hogy itt van valaki aki volt már így.
2013. júl. 27. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem csinálta meg? Próbáltad megnézni a használati utasítást, hogy erről mit ír? Lehet, hogy van valami speciális beállítása.


Én is analfabétagamma vagyok hozzá, de ez jutott eszembe.


43/F

2013. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem ír :S
2013. júl. 29. 00:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak egy másik mappába menti a videókat?!
2013. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
átbogarásztam az összeset, egyikbe sincs. van egy külön videó mappa, gondolom abban kellene lennie. a gond az az, hogy a gépem valahogy nem lát ott semmit:D
2013. júl. 29. 00:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a gép? Hátha a hasonló típussal rendelkezők esetleg tudnának segíteni!
2013. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Panasonic SDR-S7
2013. júl. 29. 07:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy Panasonic, nekem egy FZ45-ös volt. Annál tényleg külön mappában volt, de valahogy úgy volt, hogy BDW/AVCHD/Stream vagy valami ilyesmi,de ha kell megnézem pontosan.
2013. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!