Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőt ajánlanátok?

Melyik fényképezőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

30-35 ezer Ft a maximum. Otthoni használatra kell de mégsem szeretnék olyat ami rossz képminőségű. Elemest vagy akkumulátorost éri meg venni?


A válaszokat előre is köszönöm


2013. júl. 31. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Tapasztalatom szerint talán érdemesebb olyat venni, amely saját akkuval rendelkezik. Nálam eddig ezek váltak be leginkább.

Bár tölthető elemből érdemes a Sanyo Eneloopját venni, ez az egyik legjobb. De én még az Energizer tölthető elemjeit is szoktam ajánlani, saját tapasztalat miatt. (Bár én rendszervakuba szoktam használni) Szóval ha jó minőségű tölthető elemmel használod a gépet, akkor mindegy, hogy saját akkus vagy elemes.


De ha egy picivel több belefér, akkor ez a gép [link]

(Előnye, hogy manuális beállításokkal is rendelkezik)


De ha nem, akkor az előbb linkelt kistesója:

[link] (így az akku probléma is megoldva :) )

Csak hát ebben nincs annyi beállítás, mint a másikban, de ha tényleg csak otthoni használatra kell, akkor ez bőven elég lesz.

Remélem tudtam egy kicsit is segíteni! :)

2013. aug. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél:) Ment a zöld
2013. aug. 1. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!