Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon fényképezőm kijelzőjén...

Canon fényképezőm kijelzőjén lett egy kb 2-3 mm-es fehér folt, ami csak bekapcsoláskor illetve fekete háttérben látszik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy Canon Powershot A2300Hd fényképezőm, mindig ugy vigyáztam rá,óvatosan kezeltem, tettem le bárhová. Kölcsönadtam a barátnőmnek, tőle meg most úgy kaptam vissza hogy bekapcsoláskor ott egy fehér folt a kijelzőjén...kb 2-3 mm,ami apró kis pöttyökből áll. Világosban nemlátszik, de ha elég sötét a háttér,vagy letakarom az objektívet akkor lehet látni. Fényképen nincs nyoma, tehát valami a kijelzővel lehet. Ez komoly hiba? Sokba van ezt megjavíttatni?
2013. aug. 6. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Fényképen nincs nyoma"

Éppen ezért nem görcsölnék rajta.

2013. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, csak az a gond, hogy mostanában elgondolkoztam rajta hogy anyagiak miatt megválnék tőle,elég jó kis 16MP-s HD videós fényképező, de így cseszhetem:/
2013. aug. 7. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!