Csakegyfiú95 kérdése:

Milyen gép lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok eddig csak sima digitális géppel csináltam képeket, de szeretnék tovább lépni DSLR géphez főképp portrékat szeretek csinálni. Canon 600d gondolkozok és hozzá egy Samyang 85mm f/1.4 objektív mert remek a bokeh effekt és remek portrékhoz összesen 200 ezrem lenne rá akár használtat is vennék de akár jó áron Nikont is vennék. mit javasoltok honnan rendeljek vagy van e jobb gép ötlet ?

2013. aug. 11. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A Canon 600d tényleg jó gép, de ne hamarkodd el, előbb hasonlítsd össze néhány másikkal, mielőtt döntenél:


[link]

2013. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz az elképzelés, de számold bele, hogy a 85-össel csak portrézni tudsz, a szimpla eseményfotózáshoz legalább egy 18-55 még kelleni fog. Lehet, hogy egy olcsóbb váz, 18-55, fix 50 kombó kéne inkább.
2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!