Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha fényképezőgéppel vagy...

Leaslie kérdése:

Ha fényképezőgéppel vagy telefonnal veszek fel videót akkor ha számítógépen próbálom szerkeszteni sony vegas-szal vagy akár milyen programmal miért csak hangnak érzékeli?

Figyelt kérdés
Nikon márkájú digitális kamerával ha videót veszek fel utána sehogy sem tudom megszerkeszteni gépen. Akár mibe konvertálom, mp4, avi.. stb. Vagy fel sem ismeri a program vagy csak hangnak. Sony vegas movie maker video spin... mind. Mi lehet a gond? (lejátszani szépen lejátsza a VLC player a felvett videókat)

2013. aug. 15. 13:15
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, hogy nálad mi lehet a baj, nálam működik.(Bocs hogy nem tudtam segíteni)
2016. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!