Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Most készülök új fényképezőgép...

GyakoriAgi kérdése:

Most készülök új fényképezőgépet venni, ki is néztem magamnak egyet: Olympus SP620. Szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat a géppel kapcsolatban. Megfelelt-e az elvárásaitoknak, mik az előnyei / hátrányai?

Figyelt kérdés

#hátrány #Olympus SP620 fényképezőgép előnyei #tapasztalatok a géppel kapcsolatban
2013. aug. 19. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyenem, de azért adok választ, mert nem biztos, hogy lesz itt olyan, aki írni fog erről a fényképezőről.

Kezdőknek, vagy olyanoknak akik hobbiból fotóznak vagy csak kiránduláson, azoknak szerintem tökéletes. Nincs magas ára, tud HD videót, 21x lehet zoomolni, ami jó. Hát mivel nincs ilyenem, nem nagyon tudok róla hátrányt mondani.

Amúgy beírod youtubera, hogy olympus sp620 zoom test, vagy unboxing, vagy simán test és kihoz kismillió videót.

2013. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen ezt a fényképezőgépet szeretnéd megvásárolni? Bridge gépet szeretnél venni? Nekem sincs ilyen készülékem. Viszont utána néztem, hogy mit is tud nyújtani ez a kis gépezet. Elég zajos képeket csinál, nem volta elájulva a képek minőségétől. Bár ebben az árkategóriában csodát nem kell elvárni. Kicsit megtoldod, és bírsz venni CMOS szenzoros gépet, ami szebb képeket csinál ennél.
2013. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is minden lehetséges oldalon utána néztem a gépnek, hogy mit mondanak róla, de gondoltam hogy hátha van itt olyan, akinek személy szerint ilyen van és tud nekem segíteni :) Azt tudni kell, hogy eléggé hobbi szinten művelem a fényképezést és nagyon szerettem volna már egy komolyabb fényképezőgépet. Ami felkeltette a figyelmem a géppel kapcsolatban, az az ára volt. Nem szeretnék több százezrekért fényképezőgépet venni, egy olyat szeretnék, ami nem túl drága, könnyű kezelni és szép képeket csinál. :) De örülnék neki, ha esetleg tudna valaki egy konkrét fényképezőgépet ajánlani, ami megfelelhet az elképzeléseimnek.
2013. aug. 21. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi forintot szánnál rá max?
2013. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Max. 50, de tudom, hogy az igazán komoly gépek ettől csak drágábbak, mégis reménykedem, hátha van elfogadható már 50 körül.
2013. aug. 21. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

50 ezetért van Sony DSC H200

21 megapixel, 26x zoom, 22 mm nagylátószög, max 3200 ISO, akár 128 GB-os memóriakártyát lehet belerakni, 30mp záridő. Kb ennyit tudok most mondani, de egyébként nézd meg a digitcam-on még ebben a hónapban minden sony-ra 3 év garancia! Szóval nézd meg éd döntsd el hamat :)

2013. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2013. aug. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!