Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Canon PowerShot SX 500 IS...

A Canon PowerShot SX 500 IS fényképező géppel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Érdemes lenne megvenni? Ami feltűnt h nincs mátrix fénymérése! :S

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel a fotózás és szeretnék egy komolyabb gépet venni! Eredetileg 45eftot terveztem rá költeni, de olvasgattam nézelődtem neten és sok mindenki úgy gondolja h a NIKON és a Canon a jóó minőség.Kiegészítőből is bővelkednek! Megtaláltam a neten ezt a típust ehhez még tudok gyűjteni egy kis pénzt mert ez olyan 71eft! Úgy érzem megérné. Kiegészítőből is bővelkednek! Remélem tudtok segíteni.

2013. aug. 22. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!