Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az mi amit az állvány aljára...

Az mi amit az állvány aljára rászerel? És a videó elején a kezében fogja?

2013. aug. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kis háromlábú asztali állvány, gömbcsuklós fejjel.

Az egész arról szól, hogy a nagy álványt ennél fogja tarja kézben. A nagy állvány mindig függőleges marad, mert a lábai nehezebbek (és hosszabb az erőkar), mint az állványra szerelt kamera. A kis állvány gömbcsuklós feján szabadon tud mozogni ez az egész, és mindig függőleges amrad, függetlenül attól, hogy épp hogy tartja a kezét.

Másrészt jóval könnyebb remegésmentesen megtartani ezt a pár kilós cuccot, mint egy párszáz grammos kamerát.

2013. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mire való a steadycam de olyan kis 3 lábú gömbcsuklós állványt hol tudmék szerezni 1000 forint alatt, mert én is megépíteném ezt a steadycam állvány mert a nagy állvány már meg van hozzá :)
2013. aug. 24. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehol.

A legolcsóbb is több kerül mint 1000 Ft.

2013. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyi a legolcsóbb? Egyébként meg köszönöm az eddigi válaszokat természetesen ment a zöld :)
2013. aug. 25. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Már láttam valahol 1200 körül, megkeresem.


Itt vannak viszonylag olcsó gömbcsuklós fejű asztali fotóállványok:

[link]


Valószínűleg van máshol is, lehet hogy még olcsóbban, de hirtelen ezt találtam

2013. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez alkalmas lenne? [link]
2013. aug. 25. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár...

De van ott König is, olcsóbban.

2013. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!