Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Videókamerázáshoz melyik jobb?

Videókamerázáshoz melyik jobb?

Figyelt kérdés

Jóideje gondolkodom, hogy szeretnék egy komolyabb kamerát. Viszont sok helyen olvastam, hogy a jobb fényfépezőgépekkel még szebb videót is lehet készíteni, mint egy sima kameráal, ráadásul annál ott an a fotózás is.

Tehát, szerintetek melyik lenne jobb?

A videókamera: [link]

vagy a fényképezőgép: [link]



2013. aug. 27. 01:15
 1/4 anonim válasza:
Kamerára tippelek!
2013. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy egy fényképezőgéppel jobb videókat lehet csinálni mint egy videókamerával. Nem tudom, hogy miért, csak jobb.
2013. aug. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénz kérdése. 100-150 ezer forintból jobban jársz egy kézikamerával. Ha komoly minőséget akarsz kis pénzből elérni (mondjuk 250 ezertől pár millióig), akkor mostanában jobban jársz egy DSLR-el. A tükrös gépekre tett fényerős fixekkel olyan mélységélességi hatások érhetők el, amik egy kamerával nem nagyon, valamint a képminőségük is jelentősen jobb kevés fényben.


Viszont az 550D-t felejtsd el, abszolút nem videózásra való. 650D, 700D vagy 70D kell neked, STM objektívekkel (40 f2.8 STM, 18-135 STM, hasonlók).

2013. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolókat, főleg a harmadik válaszolónak, utánajárok az említett gépeknek. ^^
2013. aug. 27. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!